Jak objednávat

Akceptujeme všechny běžné způsoby objednávání. Necháme na Vás, který je pro Vás nejpohodlnější.
  • online přes eshop
  • emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • telefonem: 722 454 067
  • kontaktní formulář u zboží nebo chat v pravém dolním rohu
Pokud nemáte ke zboží žádné dotazy můžete je objednat přes eshop, v případě doplňujících dotazů se na nás neváhejte obrátit. Eshop umožňuje rychlé objednávání bez registrace, zároveň ale máte i volitelnou možnost účet si vytvořit (možnost prohlížet seznamy objednávek atd).

Ukázka využití EdutabTV ve školním provozu

Interaktivní televize pro školy a školky = EdutabTV. Co Vám EdutabTV nabízí ? Dotykové ovládání v prostředí Android nebo Windows. Práce více dětí najednou v režimu multidotyk. Široké možnosti připojení: počítač, notebook, Wifi, flash disk, USB, digitální TV. Možnost umístění na různých místech ve třídě, dotyková obrazovka v dosahu dětí, děti si při práci nestíní. Nižší pořizovací náklady oproti interaktivní tabuli a dataprojektoru.

Interaktivita, operabilita

Interaktivní mobilní dotyková televize do škol, školek a firem pro prezentační účely. Dotykové ovládání v prostředí Windows i Android souběžně (možnost přepínání). Vysoký jas, nastavitelná výška. kompatibilní s běžnými periferiemi (USB, Wifi, DVD, tiskárny, síť).

Široká databanka alikací

Rozsáhlý nápadník aplikací a využití pro konkrétní účely, vzdělávací i prezentační. K dispozici je několik rozšiřujících softwarových balíčků plus možnost individuální konfigurace a vybavení.

Školení, servis, podpora

Nabízíme vstupní i pokračovací školení, záruční, pozáruční i preventivní servis a technickou podporu.
Nahoru
Edutab TV interaktivní dotyková televize pro školy, školky, firmy. Náhrada za interaktivní tabuli. Mobil provedení, kompletní sestava s mikropočítačem, možnost připojení k síti, Wifi, využití USB. Uživatel si při práci nestíní, Nízké pořizovací i provozní náklady. Široká databanka aplikací. Výroba, servis, vstupní i pokračovací školení .Vybavení do škol a školek. Výpočetní technika pro školy a školky, software do škol, programy do škol, vzdělávací programy do škol, dotace do škol, dotykový rám, audiovizuální technika, výpočetní technika pro školy a školky. windows, windows10, android, předškolní vzdělávání, základní škola, střední škola, školní pomůcky