Databanka aplikací pro školy a školky

EdutabTV umožňuje využití široké databanky aplikací a programů nejen pro školství.
Pokračovat:: Databanka aplikací pro školy a školky

Operační systém Windows i Android na jednom zařízení

Zařízení EdutabTV umožňuje provozování obou operačních systémů Windows i Android najednou !
Pokračovat:: Operační systém Windows i Android na jednom zařízení

Interaktivní dotyková televize do škol a školek pod 40 000,- Kč

Kompletní zařízení v základní verzi, které plně splňuje požadavky škol a školek se vejde do 40 000,- Kč. EdutabTV tak splňuje požadavky na snadnější nákup zařízení ve školství.
Pokračovat:: Interaktivní dotyková televize do škol a školek pod 40 000,- Kč

Moderní alternativa za interaktivní tabuli

EdutabTV je moderní ekonomicky dostupnou alternativou za interaktivní tabule s projektorem. Liší se zejména v těchto ohledech:
Pokračovat:: Moderní alternativa za interaktivní tabuli

Interaktivita, operabilita

Interaktivní mobilní dotyková televize do škol, školek a firem pro prezentační účely. Dotykové ovládání v prostředí Windows i Android souběžně (možnost přepínání). Vysoký jas, nastavitelná výška. kompatibilní s běžnými periferiemi (USB, Wifi, DVD, tiskárny, síť).

Široká databanka alikací

Rozsáhlý nápadník aplikací a využití pro konkrétní účely, vzdělávací i prezentační. K dispozici je několik rozšiřujících softwarových balíčků plus možnost individuální konfigurace a vybavení.

Školení, servis, podpora

Nabízíme vstupní i pokračovací školení, záruční, pozáruční i preventivní servis a technickou podporu.
Nahoru
Edutab TV interaktivní dotyková televize pro školy, školky, firmy. Náhrada za interaktivní tabuli. Mobil provedení, kompletní sestava s mikropočítačem, možnost připojení k síti, Wifi, využití USB. Uživatel si při práci nestíní, Nízké pořizovací i provozní náklady. Široká databanka aplikací. Výroba, servis, vstupní i pokračovací školení .Vybavení do škol a školek. Výpočetní technika pro školy a školky, software do škol, programy do škol, vzdělávací programy do škol, dotace do škol, dotykový rám, audiovizuální technika, výpočetní technika pro školy a školky. windows, windows10, android, předškolní vzdělávání, základní škola, střední škola, školní pomůcky