EdutabTV dotykové televize - popis zařízení

EdutabTV je interaktivní dotyková televize s úhlopříčkou 48" / 122cm v základním provedení, která je určena pro vzdělávací aktivity v mateřských a základních školách.Umožňuje dětem a učitelům ovládat vzdělávací aplikace, hry nebo internet dotykem prstu ruky.

Jedná o cenově zajímavou alternativu k interaktivním tabulím, nebo dataprojektorům s dotykovým plátnem.

Interaktivní televize pro školy a školky = EdutabTV. Nabízí dotykové ovládání v prostředí Android i Windows (možnost obojí varianty v jednom zařízení). Práce více dětí najednou v režimu multidotyk. Široké možnosti připojení: počítač, notebook, Wifi, flash disk, USB, digitální TV. Možnost umístění na různých místech ve třídě, dotyková obrazovka v dosahu dětí, děti si při práci nestíní. Nižší pořizovací náklady oproti interaktivní tabuli a dataprojektoru. Mobilní výškově nastavitelné provedení na robustním stojanu.

Ekonomicky dostupné mobilní dotykové řešení, primárně vyvinuté pro pedagogické účely. Lze jej však úspěšně využívat pro firemní účely: prezentace, veletrhy, přednášky. Hlavní výhodou je ovládání dotykem.

Zařízení samotné se skládá z televize s dotykovým rámem, odkládací poličkou, mobilním výškově nastavitelným stojanem, mikropočítačem a kabeláží (HDMI kabel, prodlužovací kabel 230V/5 m).

    Největší výhody zařízení:
  • dotykové ovládání prstem
  • nízké pořizovací a provozní náklady
  • mobilní provedení s výškově nastavitelným stojanem
  • možnost využití systému Windows i Android
  • široká databanka aplikací
EdutabTV interaktivní dotyková televize

Interaktivita, operabilita

Interaktivní mobilní dotyková televize do škol, školek a firem pro prezentační účely. Dotykové ovládání v prostředí Windows i Android souběžně (možnost přepínání). Vysoký jas, nastavitelná výška. kompatibilní s běžnými periferiemi (USB, Wifi, DVD, tiskárny, síť).

Široká databanka alikací

Rozsáhlý nápadník aplikací a využití pro konkrétní účely, vzdělávací i prezentační. K dispozici je několik rozšiřujících softwarových balíčků plus možnost individuální konfigurace a vybavení.

Školení, servis, podpora

Nabízíme vstupní i pokračovací školení, záruční, pozáruční i preventivní servis a technickou podporu.
Nahoru
Edutab TV interaktivní dotyková televize pro školy, školky, firmy. Náhrada za interaktivní tabuli. Mobil provedení, kompletní sestava s mikropočítačem, možnost připojení k síti, Wifi, využití USB. Uživatel si při práci nestíní, Nízké pořizovací i provozní náklady. Široká databanka aplikací. Výroba, servis, vstupní i pokračovací školení .Vybavení do škol a školek. Výpočetní technika pro školy a školky, software do škol, programy do škol, vzdělávací programy do škol, dotace do škol, dotykový rám, audiovizuální technika, výpočetní technika pro školy a školky. windows, windows10, android, předškolní vzdělávání, základní škola, střední škola, školní pomůcky