Půjčovna audiovizuální techniky, projektorů

Pronájem

EdutabTV 48 pronájem

Interaktivní dotyková televize pronájem na 1den

Cena bez DPH: 4000,00 Kč
Cena s DPH: 4840,00 Kč
Sleva:

Pronájem notebook Acer Extensa 5630

Zapůjčení notebooku na 24 hod

Cena bez DPH: 500,00 Kč
Cena s DPH: 605,00 Kč
Sleva:

Pronájem projektor BENQ

Pronájem projektor BENQ

Cena bez DPH: 1000,00 Kč
Cena s DPH: 1210,00 Kč
Sleva:

Interaktivita, operabilita

Interaktivní mobilní dotyková televize do škol, školek a firem pro prezentační účely. Dotykové ovládání v prostředí Windows i Android souběžně (možnost přepínání). Vysoký jas, nastavitelná výška. kompatibilní s běžnými periferiemi (USB, Wifi, DVD, tiskárny, síť).

Široká databanka alikací

Rozsáhlý nápadník aplikací a využití pro konkrétní účely, vzdělávací i prezentační. K dispozici je několik rozšiřujících softwarových balíčků plus možnost individuální konfigurace a vybavení.

Školení, servis, podpora

Nabízíme vstupní i pokračovací školení, záruční, pozáruční i preventivní servis a technickou podporu.
Nahoru
Edutab TV interaktivní dotyková televize pro školy, školky, firmy. Náhrada za interaktivní tabuli. Mobil provedení, kompletní sestava s mikropočítačem, možnost připojení k síti, Wifi, využití USB. Uživatel si při práci nestíní, Nízké pořizovací i provozní náklady. Široká databanka aplikací. Výroba, servis, vstupní i pokračovací školení .Vybavení do škol a školek. Výpočetní technika pro školy a školky, software do škol, programy do škol, vzdělávací programy do škol, dotace do škol, dotykový rám, audiovizuální technika, výpočetní technika pro školy a školky. windows, windows10, android, předškolní vzdělávání, základní škola, střední škola, školní pomůcky