Vzdělávací obsah EdutabTV

V dotykové televizi edutabTV je možné používat vzdělávací materiály vytvořené pro běžně používané programy, např. OpenSankore, Smart Notebook a další (předpokladem je vlastnictví plné verze těchto programů nebo instalace jejich free verzí). Lze využít i většinu klasických dostupných vzdělávacích aplikací vytvořených pro běžné počítače.

K dispozici také je široká databanka vybraných aplikací z Windows Store či GooglePlay. EdutabTV umí pracovat s operačními systémy Windows i Android. Základní balík aplikací získáte již s objednávkou televize, můžete ji průběžně rozšiřovat či měnit dle vlastních požadavků. Mnoho aplikací je dostupných ZDARMA či za symbolické poplatky.

Příklady vzdělávacích aplikací, které obsahuje základní balíček

Abeceda pro děti, Předmatematické dovednosti, Počítání, Poznávání tvarů, Dopravní výchova, První pomoc.
EdutabTV-Software EdutabTV-Programy pro školky EdutabTV-Software

Interaktivita, operabilita

Interaktivní mobilní dotyková televize do škol, školek a firem pro prezentační účely. Dotykové ovládání v prostředí Windows i Android souběžně (možnost přepínání). Vysoký jas, nastavitelná výška. kompatibilní s běžnými periferiemi (USB, Wifi, DVD, tiskárny, síť).

Široká databanka alikací

Rozsáhlý nápadník aplikací a využití pro konkrétní účely, vzdělávací i prezentační. K dispozici je několik rozšiřujících softwarových balíčků plus možnost individuální konfigurace a vybavení.

Školení, servis, podpora

Nabízíme vstupní i pokračovací školení, záruční, pozáruční i preventivní servis a technickou podporu.
Nahoru
Edutab TV interaktivní dotyková televize pro školy, školky, firmy. Náhrada za interaktivní tabuli. Mobil provedení, kompletní sestava s mikropočítačem, možnost připojení k síti, Wifi, využití USB. Uživatel si při práci nestíní, Nízké pořizovací i provozní náklady. Široká databanka aplikací. Výroba, servis, vstupní i pokračovací školení .Vybavení do škol a školek. Výpočetní technika pro školy a školky, software do škol, programy do škol, vzdělávací programy do škol, dotace do škol, dotykový rám, audiovizuální technika, výpočetní technika pro školy a školky. windows, windows10, android, předškolní vzdělávání, základní škola, střední škola, školní pomůcky